wtorek, 2 lutego 2016

Wyniki wyzwania Dzień Babci i Dziadka

Witam serdecznie.
Dziękujemy za piękne prace zgłoszone do wyzwania.
Na pewno obdarowane nimi babcie i dziadkowie byli zachwyceni :)

Wg głosowania naszego DT
Najwięcej punktów uzyskała praca wykonana przez

 prosimy o kontakt z danymi do wysyłki
paperpassion.pl@gmail.com
wyślemy zestaw przydasi :)Wyróżnienie otrzymują:Gratulacje!!!

Oto banerek dla Was:

Wkrótce zaprosimy Was na kolejne wyzwanie :)pozdrawiamy serdecznie
zespół Paper Passion

6 komentarzy:

 1. Gratulacje dla zwyciężczyni ale chyba nie do końca słusznie?
  W wytycznych do wyzwania było wyraźnie napisane "7. Zgłaszając prace trzeba podać w notce, że jest zrobiona na wyzwanie, podać linka do tej notki i wkleić banerek wyzwania w poście i na pasku bocznym (prace, które nie będą właściwie opisane nie będą rozpatrywane do wyróżnienia)".
  W chwili pisania tego komentarza, na blogu z wygraną pracą i wyróżnioną (adziamar) banerków na pasku bocznym nie ma. Więc uważam, że wyniki są niesprawiedliwe, tym bardziej że było sporo fajniejszych prac a nie miały one banerków wymaganych do wyzwania.

  OdpowiedzUsuń
 2. W imieniu DT dziękuję za zwrócenie uwagi, szkoda jednak, że anonimowo, bijemy się w piersi, ponieważ po prostu zapis w zasadach udziału nie został zmieniony,błąd naprawimy na pewno. Od jakiegoś już czasu uczestnicy wklejają odsyłacze i banerki raczej pod postem, rzadziej na pasku bocznym, dlatego bierzemy pod uwagę również te zgłoszenia, raz jeszcze przyznaję powinnyśmy zmienić "i" na "lub" ( i dalej ... na pasku bocznym). Mamy nadzieję, że pomimo tego niedopatrzenia, nadal będziesz do nas zaglądać i brać udział w wyzwaniach.
  A jeśli chodzi o drugą uwagę - jest to Twoje zdanie, a jak wiadomo o gustach się nie dyskutuje, poza tym wybór prac wyróżnionych następuje poprzez przyznawanie punktów i nie jest to decyzja jednej osoby, no i oczywiście przyznając punkty bierzemy pod uwagę różne aspekty pracy. Na pewno nie zostały one odrzucone z powodu braku banerka na pasku bocznym, co już wyjaśniłam wcześniej. Jeszcze raz dziękuję za czujność ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mojej pracy akurat w wyzwaniu nie ma bo padł mi cały blog :(
   Fajnie że przyznałyście się Panie do błędu, jednak uważam że w związku z tym wyniki powinny być ogłoszone od nowa - tj. spośród prac które spełniają w całości regulamin wyzwania (mają banerki według wytycznych w poście i na pasku)... Każdy banerek to reklmama dla Waszego sklepu więc powinnyście uszanować i sprawiedliwie wybrać zwycięzcę wyzwania.

   Usuń
  2. To tym bardziej nam miło, że nasze poczynania są tak pilnie i wnikliwie śledzone, wyniki nie zostaną jednak zmienione, ponieważ naszą winą jest jedynie to, iż nie zmieniłyśmy zapisu w regulaminie wyzwań (zmiana "i" na "lub"), po prostu to przeoczyłyśmy,już od jakiegoś czasu akceptujemy prace bez banerków na bocznym pasku.Mam nadzieję, że ta dyskusja skończy się w tym miejscu, bo jakoś nie tak jest mi, nam wymieniać uwagi z anonimowym komentatorem/komentatorką.

   Usuń
  3. Pragnę też nadmienić, iż anulowanie głosowania nic tu nie zmieni. Nawet, gdybyśmy nie wzięły pod uwagę wspomnianej przez Panią pracy to i tak, nikt inny nie zająłby jej miejsca, ponieważ tak się stało, że wszystkie wyróżnione prace dostały tyle samo punktów podczas głosowania od naszego DT. Pozdrawiam i życzę dobrej nocy.

   Usuń
 3. Przykre są takie sytuacje.
  Jestem zdania, że anonimy (nawet wirtualne) wyrzuca się do kosza - skoro ktoś nie ma odwagi podać swojej tożsamości, to nie powinien oczekiwać odpowiedzi.

  Ja w każdym razie baaaaardzo dziękuję DT za miłe wyróżnienie :)))
  Gratuluję koleżankom :)
  OdpowiedzUsuń