sobota, 13 lutego 2016

Podziękowanie za współpracę DT

Dzisiaj pragnę podziękować za współpracę trzem projektantkom, które były z nami od początku funkcjonowania sklepu Paper Passion. To dzięki ich pracy i pomocy docieraliśmy do wszystkich naszych klientów z inspiracjami reklamującymi nasze papiery.
Dziękuję Wam za podpowiedzi i sugestie odnośnie projektowania kolejnych kolekcji.   
Zaglądajcie do nas ze swoimi pracami w wyzwaniach i do zobaczenia na zlotach :)

Witam Was bardzo serdecznie po raz ostatni w barwach Paper Passion :) Byłam tutaj od początku - czas na zmiany i na świeży powiew inspiracji dla Was :) To był bardzo miły i kreatywnie spędzony czas :) Dziękuję Małgosiu za całokształt - za możliwość projektowania dla Paper Passion, za papiery, za spotkania na zlotach i za pogaduchy :) Dziewczyny - cieszę się, że mogłam z Wami inspirować, że miałam możliwość Was poznać :) 
Zaglądajcie tutaj - bo warto :)
Małgosiu - czekam z utęsknieniem na nowe kolekcje :)
Pozdrawiam Was cieplutko 

Witajcie kochani. To miejsce to był mój drugi dom. Tu poznałam wiele wspaniałych osób i nauczyłam się wielu nowych technik. Była to dla mnie wspaniała przygoda, która na pewno na długo pozostanie w mojej pamięci. Dziękuję za wszystko, za spędzony czas i za radość z tworzenia. Za miły klimat i dobre słowo.
Niestety wszystko, co dobre kiedyś musi się skończyć, czas więc na zmiany zarówno dla mnie jak i samego bloga, który potrzebuje kogoś, kto tchnie w niego życie.
Mam nadzieję, że powstaną nowe kolekcje, a Was zachęcam do sięgania po nie. 
Dziękuję za wszystkie odwiedziny i bardzo miłe słowa, które były i nadal są dla mnie ogromnym motywatorem i dają dużego kopniaka. Tak na prawdę to dzięki Wam doszłam tak daleko. DZIĘKUJĘ.
MargoLa 
Witam Was i od razu, żegnam się z tym blogiem.

 Niezwykle miło mi było inspirować w Paper Passion, tym bardziej że byłam tu  od samego początku.Jak ten czas szybko leci. ;)
Dziękuję szefowej Małgorzacie za to, iż mogłam uczestniczyć i być częścią zespołu.

Wiele się tutaj nauczyłam, poznałam świetnych ludzi.
Dziękuję za wspólny czas i komentarze.

 Pozdrawiam 
Ewelina:)


3 komentarze:

 1. Dziękuję za moc inspiracji i przyznam szczerze, że to piękna forma pożegnania.
  Dziewczyny! Życzę powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ♥♥♥ dziękuję ♥♥♥

   Usuń
  2. ♡♡♡ Dziękuję to był na prawdę wspaniale spędzony czas ♡♡♡

   Usuń