czwartek, 22 stycznia 2015

Papierki z nowej kolekcji poszły w ruch


W minioną sobotę miałam okazję spotkać się ze znajomymi scraperkami w bardzo miłych okolicznościach. W trakcie tego spotkania miałyśmy przyjemność testować papiery z nowej kolekcji Walentynka dzięki właścicielce marki Paper Passion, która przekazała na ten cel dwa komplety papierów.

Papiery rozeszły się do ostatniego skrawka, zostały pracowicie zagospodarowane. Papiery cięto, gięto, tłamszono, szargano, wycinano, tuszowano. Progres w pracach i końcowe efekty prezentuję w dzisiejszym poście. Zdjęcia prac możecie podziwiać również na blogach uczestniczek spotkania i ich profilach FB.
Gospodynią spotkania była Cudaczek - Kasia Klehr, której dziękuję bardzo za zorganizowanie tego spotkania i gościnę.
Udział czynny w spotkaniu wzięły również moje utalentowane koleżanki, których komentarze na temat tej kolekcji zamieszczam na końcu postu.

Kasia pierwsza chwyciła papierki:

Dorota też nie próżnowała:


 Pierwsze  moje przymiarki:


Michasia precyzyjnie dobiera odcienie:Dorota z poświęceniem pracuje na kolanach!

Czasem muszę włożyć trochę fizycznego wysiłku i poskromić maszynę... stopą!

Marta udziela konsultacji w kwestii tworzenia kwiatuszków:


Jak widać na zdjęciach pracowałyśmy ostro głowami, rękami i nawet... nogami. Nie obyło się bez porad i konsultacji.

Nie samą weną człowiek żyje... Dziękuję Marcie za przygotowanie smakołyków:Pierwsze wrażenie koleżanek w kontakcie z papierami: uff! podobają się! będą miały wzięcie, trafiona kolekcja - to moje subiektywne odczucie po pierwszych komentarzach. Słyszycie ten dźwięk? Właśnie spadł mi kamień z serca. Czuję się moralnie odpowiedzialna za jakość tych papierów przekazując je do testowania.

Gotowe prace prezentują się tak:


Z wielką przyjemnością pracuje mi się z tymi papierami. Wzornictwo i kolorystyka tej kolekcji  są przyjemne dla oka i ponadczasowe. Świetnie nadaje się na prace o charakterze eleganckim, na tzw. wielkie okazje. Kolory kolekcji są stonowane i dobrze komponują się z elementami w kolorach neutralnych: białym, ecru, czarnym.  Wzory poszczególnych arkuszy (dwustronne) ładnie komponują się ze sobą. Wzory ułożone symetrycznie, co ułatwia prace przy projektach większych niż kartka. Doskonale nadają się na albumy.  Papier o wysokiej gramaturze, matowy - łatwy w obróbce, dobrze prezentuje się na gotowych pracach.
Papier dobrze współpracuje z wykrojnikami różnych firm, wycinanki ładnie trzymają formę.
Kolekcja nosi nazwę Walentynka, ale jej charakter nie ogranicza twórcy wyłącznie do projektów walentynkowych. Są to papiery, po które chętnie będę sięgać przez cały rok i komponować z papierami innych producentów.


Świetne dobrana kolorystyka zestawu, przyjemne desenie. Łatwo można połączyć z dowolnymi dodatkami.Kartka wykonana z papierów Paper Passion z kolekcji Walentynka. Świetna kolekcja, ciekawe wzory, super się z nich tworzy..muszę mieć całą kolekcję.
Bardzo dobra jakość papieru, świetne do targania, do prac w stylu vintage, eleganckich, ale równie dobrze nadają się na scrapy... każdy ze wzorów mi się podoba, nie jestem w stanie zdecydować, który bardziej. Polecam!

 

 Free digi stempel udostępniony przez Aga Borysewicz


 Kolorystyka i wzory bardzo uniwersalne, nie tylko na kartki walentynkowe. Super dobrane strony każdego papieru - można zrobić świetną kartkę z jednego arkusza.


 
 
Jak widać na zdjęciach, kolekcja daje wiele możliwości interpretacji i zastosowań. Podzielcie się z nami Waszą opinią na temat tej kolekcji w komentarzach pod postem.
 
Dziękuję za uwagę i życzę milej pracy z papierami z kolekcji Walentynka
 

ROMA
 


1 komentarz:

  1. Ja często na kolanach przy BS, bo na podłodze więcej miejsca. Spotkanie było super, Papiery polecam z całego serca.

    OdpowiedzUsuń