czwartek, 28 sierpnia 2014

O dodatkach - ciąg dalszy

Witam!

Dzisiaj kontynuuję temat z zeszłego czwartku, tzn, skupiam się na dodatkach. Na dwóch przykładach pokażę, jak można wykorzystać nasze papiery i dodatki w połączeniu z kolekcjami innych producentów.
Pierwszy przykład dotyczy "niezapominajkowej" kolekcji z której wykonałam ślubnego exploding boxa. Zgodnie z życzeniem zamawiającej box miał być bogaty w ozdoby. Moja niechęć do torcików spowodowała, że  zastosowałam nietypowo umieszczoną tekturkę, okoloną kwieciem i listowiem. W tym momencie okazało się, że listki wycięte z papierów tej właśnie kolekcji są zbyt blade i zlewają się z tłem. Idealnie wpasowały się natomiast listki z arkusza nr 4 z kolekcji LATO w kolorze turkusowym w kropeczki. Można by uznać, że ten arkusz jest jednym z niezapominajkowej kolekcji.  Dodałam jeszcze listki, gałązki i serwetki wycięte z arkusza nr 1 pastelowy błękit z kolekcji SOFT podrasowane tuszem. 
Moim zdaniem wszystko się ładnie kolorystycznie skomponowało.


Dodatkową zaletą naszych papierów  jest ich wyższa gramatura.

Użyte materiały dostępne w sklepie:

taśma washiMoim ulubionym papierem jest arkusz nr 3 w kolorze fuksjowego różu z kolekcji LATO.
Wykorzystałam ten papier do wykonania zawieszki na mini blejtramiku. Ten odcień różu idealnie łączy się z intensywną żółcią. 

Użyłam również :Mam nadzieję, że moje inspiracje trafią na podatny grunt i zachęcą Was do zakupu naszych papierów.
Dziękuję za uwagę i polecam się na przyszły czwartek!

3 komentarze: