czwartek, 29 października 2015

Udowodnię Wam, że jest to możliwe - sami się przekonajcie co!!!

Witam!

Postaram się dzisiaj udowodnić Wam, że nie trzeba mieć specjalnych świątecznych papierów, aby wykonać świąteczną kartkę.
Kartki robię już tyle lat, że staram się zawsze wyszukać niebanalny pomysł. Szczerze powiem, że kartek świątecznych robię bardzo mało i w związku z tym nie zaopatruję się w papiery typowo świąteczne. Staram się wykorzystać te papiery,
 z którymi mam do czynienia na co dzień.
Wyszukajcie w Waszych zasobach papier, który wydaje się Wam całkowicie nieodpowiedni na tą okazję i spróbujcie podejść do niego kreatywnie. Rezultat zapewne zaskoczy mile nie jedną osobę.Wykorzystałam grafikę udostępnioną przez Alice


Połączyłam arkusz nr 4 turkusowy z kolekcji SUMMER i papier z najnowszej kolekcji - arkusz nr 4 z kolekcji NIEZAPOMINAJKI

    Wybrałam dwa arkusze z kolekcji FIOŁKI

   

i arkusz z kolekcji SUMMER


na gałązki jemioły.


Wykorzystałam digi - stempel autorstwa  Beaci

Złote elementy wycięłam z opakowania po ciastkach.
Ozdobiłam kartkę pearlamkerami:

  

Wykonanie każdej z tych kartek zajęło mi około dwudziestu minut. Koszt  materiałów oceniam na kwotę nie wyższą niż 3 złote.
Takim prostym i tanim sposobem możecie sprawić przyjemność swoim bliskim.Spodnią bazę  i gałązki jemioły wykonałam z arkusza kolekcji SUMMER , a wierzchnią z arkusza kolekcji FIOŁKI.

 Zaprezentuję jeszcze kartkę, którą wykonała moja koleżanka Margaretka

z arkusza kolekcji SUMMER
Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne inspiracje.


4 komentarze:

 1. I ja zazwyczaj robię świąteczne kartki z nieświątecznych papierów. Choć w tym roku i świąteczne się pojawiły w większej ilości. :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Otóż to - ja cenię taką inwencję i kreatywność. Pozdrawiam.

   Usuń
 2. Dziękuję za post,za przykłady wykorzystania nieświątecznych papierków w świątecznych kartkach.Karteczki są przepiękne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za komplement dla moich prac i życzę przypływu weny i kreatywnej, przyjemnej pracy.

   Usuń