środa, 8 lipca 2015

FANSITE


Witajcie Kochani :) 
Zapraszamy Was do cyklicznej zabawy z naszymi papierami i tekturkami. Co miesiąc jedna osoba ma szansę wylosować rabat na zakupy w naszym sklepie :)

Zasady FANSITE w Paper Passion.pl

1. Użyjcie w swojej dowolnej pracy papierów, lub tekturek  Paper Passion.pl  i zamieszczając ją na swoim blogu, napiszcie, że pochodzą one ze sklepu Paper Passion.pl  i aktywnie zalinkujcie sklep. Nie wymagamy, żeby cała praca wykonana była na naszych papierach i tekturkach, ale mają być głównym motywem i widoczne. 


2. Każdy ma prawo zgłosić dowolną ilość swoich prac, ale prace mają być nowe, wcześniej nie publikowane


3.  Poprzez narzędzie inlinkz zgłoś nam swoją pracę podając link do swojego posta z pracą (nie całego bloga!)


4. Zgłoszenie pracy jest równoznaczne z chęcią wzięcia udziału w konkursie i zgodą na umieszczenie zdjęcia Waszej pracy (wraz z informacją kto jest autorem) na naszym blogu i fanpage w trakcie trwania edycji i podczas ogłoszenia wyników. Ciekawe prace będziemy również publikować na naszym fanpage reklamując Wasze blogi :)

Raz w miesiącu spośród wszystkich którzy zgłoszą swoje prace wylosujemy osobę, która otrzyma od nas jednorazowy 15% rabat na zakupy w sklepie Paper Passion.pl.

Zapraszamy Serdecznie :)

Banerek do umieszczenia na Waszym blogu:


FANSITE GRUDZIEŃ:


FANSITE LISTOPAD:


FANSITE PAŹDZIERNIK:


FANSITE WRZESIEŃ:FANSITE SIERPIEŃ:FANSITE LIPIEC:
1 komentarz:

  1. nie wiem, czy jeszcze trwa cykliczna zabawa w fana waszych papierów, ale chcę pokazać wam moją kartkę z waszych papierów : http://tiny-handmade.blogspot.com/2016/09/z-nudow.html; pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń