środa, 9 lipca 2014

FANSITE

Witajcie Kochani :) 
Zapraszamy Was do cyklicznej zabawy z naszymi papierami i tekturkami. Co miesiąc jedna osoba ma szansę wylosować rabat na zakupy w naszym sklepie :)

Zasady FANSITE w Paper Passion.pl

1. Użyjcie w swojej dowolnej pracy papierów, lub tekturek  Paper Passion.pl  i zamieszczając ją na swoim blogu, napiszcie, że pochodzą one ze sklepu Paper Passion.pl  i aktywnie zalinkujcie sklep. Nie wymagamy, żeby cała praca wykonana była na naszych papierach i tekturkach, ale mają być głównym motywem i widoczne. 2. Każdy ma prawo zgłosić dowolną ilość swoich prac, ale prace mają być nowe, wcześniej nie publikowane3.  Poprzez narzędzie inlinkz zgłoś nam swoją pracę podając link do swojego posta z pracą (nie całego bloga!)


4. Zgłoszenie pracy jest równoznaczne z chęcią wzięcia udziału w konkursie i zgodą na umieszczenie zdjęcia Waszej pracy (wraz z informacją kto jest autorem) na naszym blogu i fanpage w trakcie trwania edycji i podczas ogłoszenia wyników. Ciekawe prace będziemy również publikować na naszym fanpage reklamując Wasze blogi :)

Raz w miesiącu spośród wszystkich którzy zgłoszą swoje prace wylosujemy osobę, która otrzyma od nas jednorazowy 15% rabat na zakupy w sklepie Paper Passion.pl.

Zapraszamy Serdecznie :)

Banerek do umieszczenia na Waszym blogu:FANSITE LIPIEC:


FANSITE CZERWIEC:FANSITE MAJ:FANSITE KWIECIEŃ:FANSITE MARZEC:FANSITE LUTY:
FANSITE STYCZEŃ:

FANSITE GRUDZIEŃ:
FANSITE LISTOPAD:

FANSITE PAŹDZIERNIK:


FANSITE WRZESIEŃ:


FANSITE SIERPIEŃ:4 komentarze:

  1. Widzę, że mnie tu dużo, ale nic nie poradzę na to, że przypadły mi bardzo do gustu Wasze kolekcje papierów ! Cieszę się z tego powodu i czekam na dalsze propozycje i pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Mam pracę na sierpień ale nie ma żabki?

    OdpowiedzUsuń