czwartek, 3 marca 2016

Idzie nowe :)

 Witajcie Kochani 
i rozgośćcie się na dłuższą chwilkę :)
Warto, zapewniamy :)

Czy zastanawialiście się, kiedy podczas wiosennych spacerów zaczynamy wypatrywać nabrzmiałych, lekko zaróżowionych pąków, kiedy pojawiają się przepiękne kwiaty na drzewach i krzewach, kiedy w naszych ogrodach robi się wręcz bajkowo? Cudnie, lekko, wiosennie i pięknie? 
Słowem, kiedy kwitną magnolie?
My wiemy!
U nas zakwitły już dziś!
Z dumą prezentujemy kolejną, cudnej urody kolekcję


Nasza magnolia zakwitła pięknymi bladoróżowymi kolorkami, znajdziecie tu lekko tylko zaróżowione barwy, które powoli nabierają intensywniejszych odcieni, a do tego paski z elementami do wycinania - idealne do prac dziewczęcych oraz kobiecych.
Delikatne kwiaty magnolii w otoczeniu wielu odcieni różu rewelacyjnie sprawdzą się w pracach ślubnych, komunijnych, z okazji chrztu, z Magnolii powstaną z pewnością przepiękne i eleganckie prace dla dziewczynek i kobiet w każdym wieku, ale jeśli róż ukryjemy w brązach lub szarościach to i faceci będą zachwyceni :)
Dość pisania, zapraszamy do oglądania


I co Wy na to? Podoba się? Co wyczarowalibyście z naszej najnowszej kolekcji?
Mamy nadzieję, że Magnolia na stałe zagości w Waszych pracowniach i że już niedługo pochwalicie się przepięknymi pracami wykonanymi z tych papierów.
Czekamy z niecierpliwością, chwalcie się natychmiast :) 
I coś jeszcze podpowiem, zaglądajcie do nas koniecznie... coś szykujemy, a zdobyć będziecie mogli naszą najnowszą kolekcję :)

Zapraszamy do sklepu >>>>


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz